Hakkımızda

Rivesatış Hakkında 
Rivesatış , Türkiye'deki oyunculara en uygun fiyatlardan oyun e-pinleri satmayı ve hizmet vermeyi hedefleyen bir politika izlemektedir. Oluşturduğumuz oyuncu pazarına bütün üyelerimiz ücretsiz bir şekilde ilan ekleyebilir.

çok Düşük komisyon oranlarımız ile her daim üyelerimizin daha kazançlı olmasını amaçlıyoruz.

Site üzerinde yapacağınız bütün alışverişlerde İtemSatış olarak güven köprüsü oluşturuyor ve sizi kötü niyetli insanlardan koruyoruz. Bunun yanı sıra uzman destek ekibimize her zaman danışabilirsiniz.

Size her konuda destek vermek için sabırsızlıkla bekliyoruz.Ne Yapıyoruz ?
rivesatis.com olarak dijital bir oyun pazarı oluşturduk. Bu pazara her üyemiz ücretsiz şekilde ilan ekleyebilir.

Oyuncuların kendi arasında yapacağı ticaretlere rivesatis.com olarak bir güven köprüsü kuruyoruz ve ticaretinizi güvenli bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda piyasadaki oyunları ve oyun E-pinlerini en ucuz fiyatlardan sizlere ulaştırıyoruz. Sitemiz üzerinden Steam cüzdan kodu, Dijital icerik, RP , Ejderha Parası, CS GO anahtar gibi standart ürünler harici , yazılım hizmetleri , koçluk ve Videolu Dersler gibi hizmetlere de ulaşabilirsiniz saygılarımzla Rivesatış. Vizyonumuz
Dijital ürün satış alanında sektörü sürekli takip ve analiz ederek, müşterilerimize standartın çok çok  üzerinde hizmet vermek ve her zaman en uygun fiyatlar sunarak müşterilerimizin kazançlı olmasını sağlamak. Gelişmiş yazılımlarımız ile küresel standartlarda dijital hizmet sunarak sektörün en güvenilir ve en önde gelen kuruluşları arasında yer almayı hedefler saygılarımızla Rivesatış.Oyuncu Pazarı
rivesatis.com 'da bütün dijital ürünlerinizi hızlı ve güvenli şekilde satabilirsiniz.

Başlıca satabileceğiniz ürünler ;
hesap , karakter , gold , oyun parası , item ,videolu egitim setti, skin , hediye kartları , yazılımlar , oyun anahtarları , koçluk hizmetleri. Açılışa özel sadece %7 komisyon oranımız ile hizmetinizdeyiz.

Abone Ol

Abone ol ve yeni ürünlerden anında haberin olsun

Copyright © 2022 rive Dijital Ürün Yazılımı | Powered By RiveSatış